پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧
صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
منو اصلی
منو اصلی
نظرسنجی
نظرسنجي غير فعال مي باشد
اوقات شرعی
اخبار > باید با مسئولی که وضعیت اقتصادی را به اینجا کشاند برخورد کرد
 


  چاپ        ارسال به دوست

باید با مسئولی که وضعیت اقتصادی را به اینجا کشاند برخورد کرد

محمد معزی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه بجنورد در گفتگو با دانشجویان بیدار گفت : اعتراضات این چند روز را از چند بعد میتوان بررسی کرد . به نظربنده اعتراض به این وضعیت اقتصادی حق مردم است . اما ما باید مرز بین آشوب و اعتراض را مشخص کنیم . اگر کسی در چارچوب گله ای کرد بایدحرف او را شنید و نباید بااو برخورد کرد . برخورد را باید با مسئولی کرد که اوضاع را به اینجا کشانده است . همان مسئولانی که یک روز وعده می دادند وضعیت معیشت را بهبود می دهند ، بیکاری را کاهش می دهند و می گفتند آنچنان رونق اقتصادی ایجاد می کنیم که مردم به یارانه احتیاج نداشته باشند . امروز این افراد باید پاسخگو باشند .

وی ادامه داد : اما جنس تجمعاتی که ما امروز می بینیم اعتراضی نیست . این تجمعات هم اکنون تبدیل به آشوب شده و قطعا هدایت شده است . می بینیم که همه نوع شعار داده می شود جز اقتصادی .

معزی افزود : من یک سئوال مطرح می کنم . همه مامی دانستیم در آینده خیلی نزدیک بنا بود یارانه ی سی میلیون نفر قطع شود ، بنزین هزار و پانصد تومان شود . بدیهی است اگر این اعتراضات بعد اینها اتفاق می افتاد مردم بیشتر با این جریان همراه می شدند . اما چرا قبل این اتفاقات کلید این آشوب ها زده می شود ؟ عده ای بنا دارند با این اغتشاشات فشار اقتصادی رابر مردم و حکومت بیشتر کنند تا بتوانند میوه آن را در مذاکرات احتمالی پیش رو بچینند . دشمنان بر این باورند که این آشوب ها باعث فشار بر حکومت شده و مسئولان را دوباره پای میز مذاکره می کشاند .

وی در پایان گفت : مردم باید به این دسیسه و برنامه دشمنان علیه کشور آگاه باشند و با حضور خود در صحنه این توطئه ها را خنثی کنند


٠٨:٠٦ - چهارشنبه ١٣ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٣٦٨٦    /    تعداد نمایش : ١٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
اطلاعیه
پیوندها