مراسم کاشت نهال هم‌عهدی با شهدای دانشجو

مراسم کاشت نهال هم‌عهدی با شهدای دانشجو
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه بجنورد، در آستانه روز شهدا و گرامی‌داشت هفته منابع طبیعی مراسم کاشت نهال هم‌عهدی با شهدای دانشجوی خراسان شمالی با حضور مسئولین استانی با همکاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان خراسان شمالی روز سه‌شنبه مورخ ۱۹ اسفندماه ۱۳۹۹ در محل دانشگاه بجنورد برگزار گردید.
 
در ابتدای مراسم دکتر احمد محقر، رئیس دانشگاه بجنورد، ضمن خوش‌آمدگویی به مدعوین و میهمانان و تسلیت شهادت امام موسی کاظم (علیه‌السلام)، تقارن هفته منابع طبیعی با گرامی‌داشت روز شهدا را اتفاقی مبارک دانست.
 
وی افزود به دلیل اهمیت توجه به طبیعت و مدیریت سبز در دانشگاه‌ها، این رسالت در دانشگاه بجنورد به عنوان دانشگاه جامع استان، مورد تأکید مسئولان دانشگاه قرار گرفته است به طوری‌که در چند سال اخیر میزان فضای سبز دانشگاه بجنورد رشد چند هزار درصدی را داشته است.
 
در ادامه حجت‌الاسلام موسوی جاجرمی، مسئول نهاد رهبری دانشگاه‌های خراسان شمالی ضمن تقدیر و تشکر از دانشگاه بجنورد و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان جهت برگزاری مراسم مذکور بیان نمود، همان‌طور که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرموده‌اند فعالیت‌هایی که در حوزه‌ی فضای سبز، گیاه، محیط زیست و جنگل انجام می‌شود فعالیت‌های دینی و انقلابی است، که این خود نشان از اهمیت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی است.
 
در ادامه دکتر امین جودت، معاون اداری و مالی دانشگاه گزارشی از پیشرفت فیزیکی فضای سبز دانشگاه ارائه کرد.
 
در پایان بعد از حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه و مراسم غبارروبی، اهدای گل و نثار فاتحه به مقام والای شهدای گمنام، تعداد ۴۵ اصله نهال مثمر توسط مسئولین مدعو و همکاران در محل مزار شهدای گمنام و جوار مسجد‌الرضا دانشگاه بجنورد غرس شد.
کلمات کلیدی
تهیه کننده:

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *